Kajetan Augustowski
Samsung
Product Manager w Samsung R&D Polska, odpowiedzialny za rozwój platformy Knox. Ekspert ds. Asset Intelligence, certyfikowany Data Protection Officer z wieloletnim doświadczeniem we wdrażaniu systemów wizualizacji danych korporacyjnych.
Polat Ayerden
A10 Networks
Polat Ayerden jest regionalnym kierownikiem sprzedaży w A10 Networks, pomagającym dostawcom usług internetowych, operatorom telekomunikacyjnym i przedsiębiorstwom w świadczeniu klientom bezpieczniejszych i bardziej niezawodnych usług. Pracując w wielu międzynarodowych firmach w trakcie swojej kariery, takich jak VMware, Genesys, NCR, wspólnie ze swoimi partnerami biznesowymi w Europie i na Bliskim Wschodzie opracował niszowe rozwiązania. Jako były pracownik naukowy nadal bardzo interesuje się kryptografią i bezpieczeństwem komunikacji.
Piotr Bednarz
Politechnika Śląska
Pasjonat cyberbezpieczeństwa i sztucznej inteligencji, student Politechniki Śląskiej.
Robert Bigos
ISACA C/Katowice Członek Zarządu Praktyk z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem zawodowym w branży IT i w biznesie. Wiele lat pracował dla korporacji wspierając klientów o wysokim poziomie wymagań w obszarze dostępności i poufności informacji. Obecnie na co dzień wspiera swoich klientów w kompleksowej obsłudze projektów problemowych lub w sytuacjach krytycznych np. w obsłudze incydentów cyberbezpieczeństwa. W projektach angażuje się w różne role: audytora, architekta korporacyjnego lub menadżera sytuacji kryzysowej. Posiada certyfikaty: Enterprise Architect (TOGAF) i audytora (CISA/ISACA).
Łukasz Bromirski
Cisco
Łukasz Bromirski ma ponad 25 lat doświadczenia w projektowaniu, doradzaniu i budowaniu rozwiązań internetowych, a także zastosowaniu technologii do rozwiązywania realnych problemów w praktyczny sposób. Certyfikowany przez Cisco na najwyższym poziomie eksperckim (CCIE #15929 oraz CCDE #2012::17), jest jednym z twórców konferencji PLNOG, prowadził zespół Cisco ISP SWAT, pomagał we wdrażaniu rozwiązań antyDDoS polskim i zagranicznym operatorom internetowym. Autor i instruktor prowadzący praktyczne szkolenia warsztatowe dla kandydatów do certyfikatów CCIE Service Providers i CCDE. Autor projektu BGP Blackholing PL, BGP Full Feed, administrator klastra polskich serwerów AS112. Prelegent na polskich i zagranicznych konferencjach. Członek Internet Society, ISOC PL, Training Fellow MANRS. Zawodowo od prawie 20 lat związany z Cisco Systems, obecnie zarządza zespołem budującym systemy bezpieczeństwa sieciowego w Cisco Systems.
Maciej Broniarz
CERT NGO
Prelegent z wieloletnim doświadczeniem, ceniony wykładowca akademicki, konsultant ds. bezpieczeństwa IT.Od 2010 roku wykładowca Informatyki Kryminalistycznej w Centrum Nauk Sądowych Uniwersytetu Warszawskiego. Prowadził liczne wykłady i szkolenia z cyberbezpieczeństwa m.in. dla Komisji Nadzoru Finansowego, Politechniki Warszawskiej, Wydziale Matematyki, Mechaniki i Informatyki Uniwersytetu Warszawskiego, NASK i Warszawskiej Rady Adwokackiej. Ceniony za obszerną wiedzę, bogate doświadczenie praktyczne i umiejętność łatwego przekazywania wiedzy oraz przystępnego wyjaśniania nawet najbardziej złożonych treści.W czasie kariery zawodowej kierował m.in. Działem Sieci Komputerowych Uniwersytetu Warszawskiego oraz zespołem CERT PLIX.
Ekspert ds. cyberbezpieczeństwa i informatyki śledczej, współpracujący m.in. z kancelarią Leśniodorski, Ślusarek i wspólnicy oraz Pietrzak-Sidor.
Współpracuje z Fundacją im. Bronisława Geremka i Helsińską Fundacją Praw Człowieka w projektach R&D dotyczących zwalczania przestępczości w internecie. Członek Polskiego Towarzystwa Kryminalistycznego.
Mateusz Bursiak
Absolwent Wydziału Cybernetyki na Wojskowej Akademii Technicznej, gdzie uzyskał tytuł inżyniera magistra oraz tytuł MBA. Kontynuuje karierę naukową w zakresie bezpieczeństwa sztucznej inteligencji w Szkole Doktorskiej. Pracę zawodową rozpoczął od pierwszego roku studiów. Od końca 2023 roku jest odpowiedzialny za budowę laboratorium AITAS (AI Trust and Security) w ramach NASK PIB, gdzie zajmuje się testowaniem bezpieczeństwa modeli predykcyjnych i generatywnych
Janusz Cendrowski
Doktor nauk technicznych w dziedzinie informatyki.
Zawodowo wdraża systemy ISMS, prowadzi audyty bezpieczeństwa, przedsięwzięcia w zakresie zarządzania ryzykiem i zarządzania ciągłością działania. Interesuje się aspektami prawnymi bezpieczeństwa informacji, w szczególności związanymi z przepisami NIS 2 i UoKSC. W zakresie jego zainteresowań są również kryteria oceny zabezpieczeń produktów ICT i OT. Aktualne miejsce pracy ComCERT SA. Od 1994 roku działa w Komitecie Technicznym 182 „Ochrona informacji w systemach teleinformatycznych” przy Polskim Komitecie Normalizacyjnym. Tłumacz polskich norm w dziedzinie technik zabezpieczeń. Od wielu lat występuje na konferencjach poświęconych bezpieczeństwu teleinformatycznemu, jest wykładowcą na podyplomowych studiach na Politechnice Warszawskiej, w Instytucie Podstaw Informatyki PAN oraz Wyższej Szkole Bankowej. Członek ISACA International, ISACA Warsaw Chapter. Posiada certyfikaty CISA, CRISC, CEH, CIHE, audytora wiodącego ISO 27001, audytora wiodącego ISO 22301 oraz audytora wewnętrznego ISO 20000.
Robert Dąbroś
Fidelis Security
Robert Dąbroś CISSP — Senior Security Engineer: Robert ma ponad 20-letnie doświadczenie w prezentacji produktów i bezpieczeństwie w Polsce i Europie Wschodniej. Jest dobrym mówcą i obecnie prezentuje, w jaki sposób Fidelis Security pomaga organizacjom, zarówno korporacyjnym, jak i rządowym w walce z najbardziej zaawansowanymi zagrożeniami. Robert uwielbia prezentować technologię przy każdej okazji, w tym na konferencjach, wydarzeniach i szkoleniach. Współpracuje również ściśle z partnerami handlowymi i klientami, aby wprowadzać i prezentować nowe innowacje technologiczne na rynku, nadzorując transfer wiedzy i upewniając się, że oceny produktów potwierdzają ich wartość. Robert jest absolwentem Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.
Robert Długopolski
MCX
Ekspert cyberbezpieczeństwa, związany z Bakotech od przeszło pięciu lat. Swoją wiedzę gromadziłem podczas wdrożeń systemów od brzegu sieci aż po stacje robocze. Trener, który przekłada wiedzę ekspercką na język zrozumiały dla słuchaczy.
Julian Dudka
Politechniki Śląskiej
Studentem Politechniki Śląskiej na wydziale Matematyki Stosowanej. Podąża ścieżką analizy danych.
Mikołaj Felsztyński
ING Hubs Poland
Pasjonat cyberbezpieczeństwa od najmłodszych lat, zainteresowany tematami Threat Hunting’u oraz wykorzystaniem modeli danych w celu zwiększenia możliwości wykrywania anomalii. Obecnie student cyberbezpieczeństwa na Politechnice Wrocławskiej, który pracuje jako analityk bezpieczeństwa w zespole SOC, z zaangażowaniem poszukujący sposobów wykorzystania uczenia maszynowego do wykrywania potencjalnych zagrożeń.
Mateusz Gałka
Xopero
Mateusz odpowiada za technologiczne wsparcie w procesie sprzedaży i dobór odpowiednich rozwiązań. Z uwagi na wieloletnie doświadczenie w zakresie administracji IT i cyberbezpieczeństwa dumnie stoi u boku klientów i służy wsparciem przy doborze i wdrożeniu oprogramowania. Dzięki doświadczeniu jako administrator doskonale rozumie potrzeby klientów
KAMIL Grzela
W branży IT od ponad 14 lat, natomiast w samym bezpieczeństwie od jakiś 7, może 8. W swoim życiu zawodowym pracował jako Specjalista NOC w jednym z polskich TELEKOMów, wdrożeniowiec rozwiązań wojskowych (L2/L3/L7), projektant/architekt sieci Eth/IP, administrator IT, audytor, konsultant i finalnie architekt. Obszary zainteresowania to oczywiście duże IT, duże i małe OT oraz ostatnio automotive i IoT.
Cyprian Gutkowski
Fundacja Bezpieczna Cyberprzestrzeń
Prawnik. Ukończył Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie (Wydział Prawa i Administracji), oraz podyplomowe studia w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku Zarządzanie Bezpieczeństwem Informacji. Jest ekspertem w zakresie ochrony danych osobowych i miękkiego cyberbezpieczeństwa.
Kamil Gwiżdż
ING Hubs Poland
Matematyk, który został inżynierem bezpieczeństwa. W pracy uwielbia przebierać w terabajtach danych i korelować je ze sobą na potrzeby inwestygacji potencjalnych incydentów bezpieczeństwa, czy też możliwości stworzenia nowego narzędzia, które później pomoże zespołowi SOC w codziennej pracy. Obecnie zafascynowany możliwościami Machine Learning’u w cyberbezpieczeństwie. Członek wielu wewnętrznych inicjatyw, w tym Development and Automation, Quality Check, czy Increase Detection Capabilities.
Adam Haertle
Zaufana Trzecia Strona
Ekspert bezpieczeństwa z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem, a także prelegent, trener i wykładowca. Laureat prestiżowej nagrody Digital Shapers 2021 magazynów Forbes i Business Insider. Co roku prowadzi ponad 150 prelekcji dla grup otwartych oraz zamkniętych w Polsce oraz zagranicą, poświęconych kwestiom bezpieczeństwa w sieci oraz ochrony informacji w przedsiębiorstwie. Z sukcesem przeszkolił zarówno zarządy największych polskich przedsiębiorstw jak i pracowników setek firm i instytucji. W swoich prezentacjach prostym, przystępnym językiem i na prawdziwych przykładach opisuje realne zagrożenia czyhające na firmy i użytkowników. Jest także twórcą i redaktorem naczelnym serwisu ZaufanaTrzeciaStrona.pl, jednego z najpopularniejszych polskojęzycznych serwisów internetowych poświęconych bezpieczeństwu informacji. Przed założeniem własnej firmy pracował jako konsultant bezpieczeństwa w firmie Deloitte a następnie jako CISO w firmie UPC, gdzie przez 12 lat odpowiadał za ochronę informacji w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Od 2004 regularnie występuje na wszystkich dużych konferencjach poświęconych bezpieczeństwu w Polsce, gdzie zbiera najwyższe oceny w ankietach uczestników. Organizuje także jedną z największych polskich konferencji poświęconych bezpieczeństwu – Oh My H@ck (omhconf.pl).
Dominik Hawryluk
SecureVisio
Początkowo programista C# oraz Androida. W 2019 po 36 godzinach bez snu razem z moim zespołem wygraliśmy nagrodę w hackathonie 590 GOLD BUG TROPHY. Powołanie branżowe odnalazłem w IT security. Od 5 lat na stanowisku konsultanta ds. cyberbezpieczeństwa związany z wdrażaniem, konsultacjami oraz wsparciem sprzedaży w zakresie oprogramowania SecureVisio, pracuję również w zakresie wytwarzania wiedzy (tj. tworzenie reguł SIEM, analiza logów, tworzenie playbooków SOAR). Na co dzień moje życia umila F1, Sentino oraz gry komputerowe.
Przemysław Jagoda
Boat.Systems
W branży IT działa od ponad 15 lat. Od 2017 roku współtworzy firmę Boat.Systems zajmującą się integracją systemów informatycznych. Twórca rozwiązania Boat.Alert – narzędzia do monitorowania infrastruktury, sieci, systemów i usług oraz do analizy zgromadzonych danych. Praktyk, który ma za sobą kilkadziesiąt projektów backupowo-storage’owych. W ostatnich miesiącach podnosi swoje kompetencje w zakresie przywracania funkcjonowania środowisk dotkniętych atakami typu ransomware.
Michał Kaczmarek
Trecom
Manager SOC z blisko 25-letnim doświadczeniem w branży IT. Łączy doświadczenie zdobyte jako architekt, inżynier i administrator systemów IT z praktyką i pasją w dziedzinie security operations, co daje mu holistyczny pogląd na współczesne wyzwania cyberbezpieczeństwa.
Adrian Kapczyński
Politechnika Śląska
Specjalista IT na poziomie A-6 z ponad 25-letnim doświadczeniem. Naukowiec, edukator, nauczyciel, konsultant, audytor, menedżer i foresighter. ekspert ds. biometrii i #DI, wszechstronny specjalista od cyberbezpieczeństwa.
Piotr Kawa
MCX
Specjalista cyberbezpieczeństwa z ponad 15-letnim doświadczeniem. Od dekady związany z Bakotech, gdzie przeszedł ścieżkę od sprzedaży, przez produktowe aż po zarządcze. Członek ISSA Polska oraz ISC2. Pasjonat nowych technologii, który dzieli się swoją wiedzą, aby zwiększać świadomość zagrożeń.
Robert Kośla
Fundacja Bezpieczna Cyberprzestrzeń
Główny architekt na Region Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA) w globalnym zespole Security Service Line firmy Microsoft. Absolwent Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie – Wydział Cybernetyki, specjalizacja: systemy operacyjne czasu rzeczywistego. Od 1994 pracował w Wydziale Badań i Rozwoju Biura Bezpieczeństwa Łączności i Informatyki UOP. W latach 1998-2006 był zastępcą dyrektora Biura Bezpieczeństwa Łączności i Informatyki UOP, a następnie zastępcą dyrektora Departamentu Bezpieczeństwa Teleinformatycznego Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego. W latach 1998-2008 reprezentował Polskę w komitecie NATO INFOSEC/Information Assurance Sub-Committee (SC/4). W 2006 r. oddelegowany do Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, gdzie pełnił funkcję krajowego menedżera projektów włączenia organów administracji publicznej do Systemu Informacyjnego Schengen i Systemu Informacji Wizowej, których pierwszym efektem było przyjęcie Polski w dniu 21 grudnia 2007 r. do grupy państw Strefy Schengen. W latach 2008-2018 dyrektor sektora bezpieczeństwa narodowego i obrony w regionie Europy Środkowej i Wschodniej w firmie Microsoft. W latach 2018-2021 dyrektor Departamentu Cyberbezpieczeństwa w Ministerstwie Cyfryzacji i Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, m.in. odpowiedzialny za rozwój Krajowego Systemu Cyberbezpieczeństwa; opracowanie i wdrożenie Narodowej Strategii Cyberbezpieczeństwa; opracowanie Krajowych Standardów Cyberbezpieczeństwa – w tym Standardów Cyberbezpieczeństwa Chmur Obliczeniowych; nadzór nad Kwalifikowanymi Dostawcami Usług Zaufania – europejskimi QTSPs eIDAS; budowę i koordynację Krajowego Systemu Certyfikacji Cyberbezpieczeństwa.
Od 2010 członek Rady Fundacji Bezpieczna Cyberprzestrzeń
Od 2020 członek Rady Konsultacyjnej przy Morskim Centrum Cyberbezpieczeństwa – Think Tank-u w Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni
Jędrzej Liberacki
Maciej Nowak
Marcin Ochab
Uniwersytet Rzeszowski
Pentester, Red Teamer, ex Linux and Solaris administrator, pełnomocnik Rektora Uniwersytetu Rzeszowskiego ds. Cyberbezpieczeństwa, doktor informatyki AGH
Michał Opala
Dołączyłem do zespołu White Collar Crime kancelarii SK&S w 2011 roku. Zajmuję się się zagadnieniami związanymi z przestępczością gospodarczą i komputerową. Prowadzę dochodzenia w organizacjach oraz w procesach e-discovery, a także doradzam w zakresie prawnych aspektów zarządzania incydentami cyberbezpieczeństwa. Reprezentuję osoby poszkodowane na wszystkich etapach postępowania karnego w sprawach dotyczących m.in. przestępczości komputerowej, korupcji, oszustw, działania na szkodę spółki. Ukończyłem studia podyplomowe na Uczelni Łazarskiego w zakresie Cyberbezpieczeństwa i Informatyki Śledczej oraz posiadam tytuł Approved Compliance Officer (ACO). Jestem członkiem stowarzyszenia Certyfikowanych Specjalistów ds. Badania Nadużyć (ACFE). Prowadzę wykłady na Uniwersytecie Łazarskiego w ramach studiów podyplomowych z zakresu Cyberbezpieczeństwa i Informatyki Śledczej.
Jerzy Paśnikowski
Wojciech Pilszak
Thibault Seret
Team Cymru
Thibault Seret jest członkiem w zespole badawczym Team Cymru. Obecnie koncentruje się na analizie i badaniach dotyczących crimeware oraz APT (Advanced Persistent Threats), inżynierii wstecznej i analizie zagrożeń, starając się walczyć z przestępcami. Przed dołączeniem do Team Cymru pracował jako badacz zagrożeń w zespole ATR firmy McAfee, jako analityk cyberprzestępczości w instytucji bankowej, gdzie miał za zadanie usprawnienie działu cyfrowej kryminalistyki, oraz jako analityk CERT w firmie świadczącej usługi IT, gdzie wraz z zespołem starał się ratować świat. Aktywnie uczestniczy w społeczności bezpieczeństwa i zawodach CTF (Capture The Flag) oraz jest nauczycielem dla nowego pokolenia obrońców cyberprzestrzeni. Za Sojusz!
Don Stikvoort
Open CSIRT Foundation
Don Stikvoort w 1987 r. uzyskał tytuł magistra fizyki z najwyższym wyróżnieniem. Od 1988 r. był jednym z pionierów Internetu i cyberbezpieczeństwa w Europie. Kierował 2. Europejskim CSIRT do 1998 r., rozpoczął współpracę europejskich CSIRT w 1993 r. i był ojcem założycielem NCSC-NL, holenderskiego zespołu narodowego. Współautor podręcznika CSIRT Handbook i twórca modelu dojrzałości CSIRT SIM3. Członek galerii sław FIRST i doświadczony mówca. Współzałożyciel i obecny przewodniczący Open CSIRT Foundation. Poza ponad 30-letnim doświadczeniem w cyberbezpieczeństwie, Don jest również mistrzem i praktykiem NLP, a także prowadzi szkolenia dla trenerów na całym świecie, zwłaszcza w społeczności cyberbezpieczeństwa. Ponadto Don prowadzi coaching i terapię dla bardzo ograniczonej liczby klientów.
Robert Szefler
NASK, CERT Polska
Specjalista ds. cyberbezpieczeństwa systemów przemysłowych w CERT Polska, gdzie zajmuje się monitorowaniem obecności systemów przemysłowych w Internecie – system Snitch. Ponadto w Narodowym Centrum Badań Jądrowych w zespole CyberLAB, realizuje projekty badawcze związane z cyberbezpieczeństwem ośrodków jądrowych. Dotychczas stworzył hipotetyczny scenariusz ataku na wirtualną elektrownie jądrową. Obecnie angażuje się w modernizacje systemu do przesyłu danych dozymetrycznych – IAEA CRP J02017 Enhancing Computer Security for Radiation Detection Systems.
Robert Szymański
MCX
Robert Szymański od 25 lat związany jest z branżą IT, z czego ostatnie lata poświęcił specjalizacji w dziedzinie cyberbezpieczeństwa. Obecnie pracuje w Spółce MCX, gdzie w dziale cyberbezpieczeństwa zajmuje się nadzorowaniem kluczowych projektów związanych z bezpieczeństwem informatycznym klientów. Robert dorastał w raz z rozwojem komputerów. Jego pierwsze prace były związane z obsługą komputerów, stopniowo rozwijając swoje kompetencje w zakresie zarządzania sieciami oraz wdrażania systemów bezpieczeństwa. Pracował na różnych stanowiskach, od wsparcia sprzedaży po dyrektora ds. bezpieczeństwa, co pozwoliło mu na zdobycie szerokiego doświadczenia w branży. W wolnym czasie Robert interesuje się żeglarstwem i lotnictwem, a także aktywnie włącza się w życie swoich dzieci jako rodzic.
Ireneusz Tarnowski
CERT Orange
Analityk zespołu CERT Orange, który od wielu lat zajmuje się taktycznym oraz operacyjnym Cyber Threat Intelligence. Analizując zagrożenia w cyberprzestrzeni oraz taktyki i techniki cyberataków ocenia możliwości ofensywne grup przestępczych, potencjalny wpływ na organizację i opracowuje plany reakcji na pojawiające się ataki. Lider w obszarze zarządzania cyberincydentami, gdzie będąc przez wiele lat koordynatorem incydentów dbał by były one prowadzone zgodnie z najwyższymi standardami, niejednokrotnie angażując się w analizy najtrudniejszych incydentów na poziomie technicznym. Angażując się w opracowywanie metod wykrywania oraz analizę zagrożeń szeroko rozumianej infrastruktury informatycznej, przygotowuje techniczne oraz organizacyjne rozwiązania mające na celu zwiększanie poziomu bezpieczeństwa organizacji. Miłośnik defensywnego podejścia do cyberbezpieczeństwa. Od czasu do czasu dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniami na krajowych konferencjach oraz prowadząc wykłady oraz szkolenia. Wykładowca na kierunku Cyberbezpieczeństwo na Politechnice Wrocławskiej.
Michał Terbert
Splunk
Michał od dwóch lat pracuje w Splunk i specjalizuje się w zagadnieniach bezpieczeństwa. Poprzednio przez prawie 7 lat pracował blisko SOC w branży finansowej. Połączenie security i big data to obszary gdzie Michał czuje się najlepiej.
Jarosław Wacko
Główny Specjalista w Dowództwie Komponentu Wojsk Obrony Cyberprzestrzeni i CSIRT MON
Pułkownik Jarosław Wacko, przez wiele lat pełnił funkcję Szefa Oddziału Reagowania na Incydenty komputerowe, obecnie Główny Specjalista w Dowództwie Komponentu Wojsk Obrony Cyberprzestrzeni i CSIRT MON. Wieloletni „trener” i dowódca polskich i wielonarodowych reprezentacji w największych na świecie ćwiczeniach cyberobrony – NATO Locked Shields.
Łukasz Wojewoda
Dyrektor Departamentu Cyberbezpieczeństwa, Ministerstwo Cyfryzacji
Absolwent Wojskowej Akademii Technicznej im. Jarosława Dąbrowskiego w Warszawie o kierunku Elektronika i Telekomunikacja oraz Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w zakresie Cyberbezpieczeństwa. Oficer z wieloletnim doświadczeniem w obszarze cyberbezpieczeństwa, łączności i informatyki, a w szczególności w organizowaniu i prowadzeniu procesów obsługi incydentów bezpieczeństwa teleinformatycznego oraz testów bezpieczeństwa systemów teleinformatycznych. Aktywnie uczestniczył w projektowaniu i wdrażaniu systemów teleinformatycznych na potrzeby zapewnienia wymaganego poziomu cyberbezpieczeństwa jak również w organizowaniu i prowadzeniu cyber threat intelligence (CTI). Współtworzył i zarządzał Security Operation Center (SOC) w Służbie Kontrwywiadu Wojskowego. Reprezentując resort obrony narodowej współtworzył Krajowy System Cyberbezpieczeństwa. Posiada m.in. Certyfikat GIAC Information Security Professional (GISP) oraz Certyfikat Certified Ethical Hacker (CEH).
Piotr Zdunek
Atende S.A.
Główny Analityk ds. Cyberbezpieczeństwa w firmie Atende S.A., absolwent Wydziału Cybernetyki Wojskowej Akademii Technicznej, gdzie rozwijał swoje kompetencje w zakresie cyberobrony. Posiada doświadczenie w pracy z systemami EDR, NDR oraz SIEM, a także w analizie i obsłudze incydentów cyberbezpieczeństwa, w tym ataków ransomware. Zajmuje się budową i rozwojem zespołu Security Operation Center. Pasjonat ochrony infrastruktury teleinformatycznej, zorientowany na rozwój i doskonalenie umiejętności w obszarze Purple Team.
Sebastian Zieliński
Doktor nauk prawnych, adwokat, kryminolog, Certyfikowany Specjalista ds. Badania Nadużyć (CFE).
Jako naukowiec zajmuje się prawnymi aspektami cyberprzestępczości ze szczególnym uwzględnieniem technik social engineering oraz prowadzi zajęcia z zakresu cyberprzestępczości oraz ryzyk prawnych i compliance dla menadżerów i inżynierów. Jako adwokat współpracuje z grupą CRIDO, gdzie kieruje zespołem prawników odpowiedzialnym za doradztwo w sprawach przestępczości gospodarczej, podatkowej oraz cyberprzestępczości.
Adrian Żółkiewicz
Perceptus
Project Manager, z pasją tworzy i rozwija innowacyjne produkty, zapewniające bezpieczeństwo cyfrowe. Odpowiada m.in. za rozwój pierwszego polskiego menedżera haseł perc.pass.